Website Maker

Fan-Tastic

Zespół zadebiutował w 1997 roku z przeobrażenia się 3 muzyków działających na scenie muzycznej od 1986 roku.

Debiut i od razu ogromny sukces.

Najpierw pojawia się pierwszy clip z albumu Pocałuj mnie ten jeden raz - pod tym samym tytułem.

Kolejny clip i kolejny album - Jesteś blisko mnie - z 1997 roku staje się absolutnym MEGA HITEM. Zespół - tym utworem- zdobywa nagrodę Złota Nuta na Międzynarodowych Targach Muzycznych w Warszawie za HIT LATA 1997. Gdyby wtedy istniał YouTube - piosenka "ukręciła " by licznik .

Utwór Jesteś Blisko Mnie zostaje wyemitowany w głównych Wiadomościach w TVN w reportażu o ogromnej popularności i rozwoju muzyki Disco Polo. Największym sukcesem zespołu jest to że spośród milionów clipów tylko ten został tam wyemitowany. 

Kolejny album i clip - Wszystko Dla Ciebie - podbija serca fanów w Disco Relax w TV Polsat.

Zaraz potem zespół nagrywa nowy album CD - z największymi przebojami zespołu Papa Dance we własnych nowoczesnych aranżacjach. Płyta odnosi niesamowity sukces i na pniu sprzedaje się m.in. w siecie MediaMarkt ( jako nielicznym a może i jedynym zespołem gatunku Disco Polo )

Zobaczcie videoclip ze składanki najwiekszych hitów.

Ogromna popularność zespołu owocowała w tysiące koncertów w kraju i za granicą w tym także w USA .

Po małej recesji Disco Polo znów odżywa . Grupa Fan-Tastic dokonuje przełomowej Reaktywacji . 

Z 3 tańczących chłopaków w żółtych krawatach przemienia się w zespół . Leaderem pozostaje Darek który rozbudowuje zespół o muzyków oraz piękne tancerki.

Pierwszym Hitem telewizyjnym staje się utwór RUDA .

Utworem Motyle - zespół zdobywa I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo w Szamocinie.

Kolejny MEGA sukces to nagranie utworu Chick Chick - w rytmach Disco-Reggae . Utwór bardzo szybko znajduje się we wszystkich mediach. Zostaje zauważony takze za granicą. W polsce powstaje film kinowy DiscoPolo - artyści na planie tego filmu podglądają naszą produkcję Chick Chick i wzorują się na naszych pomysłch. Aktor - grający główną rolę w flmie podczas pobytu w programie KUBA WOJEWÓDZKI - śpiewa utwór Chick Chick - na żywo w studio.

Sami zobaczcie :

Wszystkie utwory zespołu Fan-Tastic były i są emitowane w PoloTV , DiscoPoloMusic , PowerTV i innych.